Zajímavá reportáž z pohřební služby Vitem v Aši. Televize MVTV.

24. 04. 2020

Zdroj: www.vitem.cz

 

Tentokrát se s Vámi podělíme o zajímavou reportáž z Aše, kde pan Vít Klouček založil pohřební službu pro zvířátka jménem Vitem. Svou práci zde berou takřka jako poslání a v posledních měsících zaznamenali i vysoký nárůst počtu zákazníků. Určitě shlédněte krátkou reportáž televize MVTV a přesvědčte se, že u členů Asociace zvířecího pohřebnictví jsou dnes služby na opravdu vysoké úrovni.

Zajímavé články

Odešel váš zvířecí kamarád? Rozlučte se s ním, kvůli němu i sobě!

Vztah domácího zvířete a člověka je vztah jako jakýkoliv jiný. Bohužel zvířecí život je mnohem kratší než lidský a každý chovatel se musí připravit, že jeho zvířecí přítel jednou odejde. Většina lidí prožívá úmrtí milovaného zvířete velmi bolestně.

Zajímavá reportáž z pohřební služby Vitem v Aši. Televize MVTV.

Tentokrát se s Vámi podělíme o zajímavou reportáž z Aše, kde pan Vít Klouček založil pohřební službu pro zvířátka Vitem. Svou práci zde berou takřka jako poslání a v posledních měsících zaznamenali i vysoký nárůst počtu zákazníků.

Článek z ČTK o smrti mazlíčků v zimním období

V životě každého páníčka či paničky nastane období, kdy pejsek či kočička, kteří je provázeli po dlouhá léta životem, nás opustí. Je to velmi smutné období a člověk si říká, jak celou situaci řešit.

Členové